Imigrancki śmigus-dyngus na ulicach Paryża! Rozwal hydrant i masz jak u siebie w tropikach (WIDEO)

Zimą ogrzejesz się przy płonącym samochodzie, latem zniszczony hydrant dostarczy ci ochłody.

Francuska stolica utonęła w strugach wody z masowo odkręcanych przez imigrantów, a czasem także niszczonych hydrantów ulicznych. Przecież jest gorąco i trzeba się ochłodzić. Od zeszłego tygodnia służby komunalne odnotowały w Paryżu ponad 1000 takich przypadków – podaje Le Figaro.

Woda tryska radośnie i całkowicie nielegalnie na ulicach dzielnic Seine-Saint-Denis, Hauts-de-Seine i Val-de-Marne, a imigrancka gawiedź ma radochę jak nigdy. Ta zabawa na koszt francuskiego podatnika kosztowała już ponad 800 tys. euro, a impreza chyba dopiero się rozkręca bo to przecież tylko początek upalnego lata.

Francuska policja stoi i przygląda się bezradnie, a od czasu do czasu jest polewana wodą zamiast spuścić lanie za lanie wody. Również lewackie władze Paryża nabrały wody w usta. A co na takie masowe marnowanie wody francuscy ekolodzy?


Stołeczna firma wodociągowa Veolia obliczyła, że taką ilością wody, jaką dotychczas zmarnowano, można by napełnić 240 basenów olimpijskich, a takiej liczby zniszczonych hydrantów nie było w całej historii jej działalności. To samo jest zresztą także w innych francuskich miastach. A na Marszałkowskiej w Warszawie jakoś spokojnie…


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow