Skatowali inwalidę! “Jesteśmy muzułmanami, pie…olić Szwedów!” Więc zostańcie u nas

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 28 czerwca 2017

Bijąc go i kopiąc tłumaczyli mu, że jest rasistą.

Trzej arabscy imigranci, którzy miesiąc temu skatowali niepełnosprawnego i okradali ludzi na dworcu kolejowym w szwedzkim mieście Gävle, nie zostaną wydaleni i wkrótce wyjdą na wolność. Szwedzki sąd orzekł, że nie ma podstaw do deportacji – podaje portal InfoWars.

Do brutalnego ataku doszło po tym jak muzułmańscy imigranci usiłowali ukraść portmonetkę bezdomnemu. W jego obronie odważył się wystąpić tylko stojący obok inwalida o kulach. Zapłacił za to wysoką cenę.

Islamscy bandyci powalili go pięściami na ziemię, a następnie zaczęli kopać. Katując go, postanowili jednocześnie udzielić mu lekcji poprawności politycznej tłumacząc, że “Szwedzi są rasistami i walczą z islamem”. “My jesteśmy muzułmanami, pie…olić Szwedów!” – krzyczeli.


Potem rzucili się też na 17-letniego chłopaka, usiłując odebrać mu telefon i zegarek, a następnie publicznie go poniżyli. Policji udało się w końcu ich ująć. Jednym z nich okazał się 32-letni Marokańczyk, któremu wprawdzie w 2010 r. odmówiono azylu, ale szybko poślubił jakąś Szwedkę i przyznano mu prawo stałego pobytu.

Drugi bandyta to 45-latek z obywatelstwem Francji, a trzeci to Algierczyk. Żeby było zabawniej – wszyscy trzej oświadczyli, że mają tylko 20 lat (vide: zdjęcie). Szwedzki sąd orzekł jednak, że “nie ma podstaw do deportacji” i nakazał pozostawienie tych sadystów w kraju.


I tylko Algierczyk dostał troszkę dłuższy wyrok – 1 rok i 4 miesiące więzienia. Pozostali wyjdą na wolność przed upływem roku, aby nadal chodzić po ulicach i “ubogacać kulturowo” Szwedów, których “pie…olą” i uznają za “rasistów”.


To zresztą i tak długie wyroki, biorąc pod uwagę, że np. imigrant, który już wcześniej “zasłynął” nagrywaniem i transmitowaniem na Facebooku zbiorowego gwałtu muzułmanów na Szwedce, a teraz ponownie zaatakował człowieka nożem, wyszedł z więzienia po zaledwie 3-ch miesiącach.

Bezkarności islamskich bandytów w Szwecji trudno się zresztą dziwić, skoro niedawno jeden z czołowych mainstreamowych dziennikarzy szwedzkich wezwał aby zaprzestać obchodzenia w kraju świąt narodowych, gdyż jest to “rasistowskie”. Tymczasem najnowsze statystyki pokazują, że imigranci są odpowiedzialni za 90 proc. strzelanin w Szwecji.

Reporters.pl [Krymi-Syrena]

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow