Lewackie szambo śmierci: “Białe kobiety muszą usuwać ciążę, żeby pomagać kobietom kolorowym”

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 28 czerwca 2017

To już nie feminizm. To nazizm.

“Białe kobiety powinny przerywać ciąże, a uzyskany dzięki temu czas i środki przeznaczyć na pomoc kolorowym kobietom, które muszą wychowywać swoje dzieci” – z takim wezwaniem wystąpiła na łamach lewicowego magazynu francuskiego “Medusa” Nicole Valentine, przywódczyni amerykańskich feministek.

Według niej, “w postępowym społeczeństwie białe rodziny stoją na drodze równości i sprawiedliwości społecznej, a biała supremacja to skutek istnienia zbyt dużej liczby białych rodzin”. “Biali od urodzenia implikują swoim dzieciom silne poczucie rasowej tożsamości, co wzmaga w nich poczucie rasowej wyższości i prowadzi do dalszej supremacji białej rasy w Ameryce” – pisze feministka.

Jej zdaniem, “istnieje zbyt dużo białych rodzin” i trzeba z tym skończyć. “Białe kobiety! Nadszedł czas byście odegrały swoją dziejową rolę! Jeśli uważacie, że postępujecie uczciwie i mimo to chcecie rodzić białe dzieci to jesteście obłudnicami” – oskarża lewacka przywódczyni.


“Białe kobiety powinny przerywać takie ciąże, a uzyskany dzięki temu czas i środki przeznaczyć na pomoc kolorowym kobietom. Zróbcie swoje, przerwijcie białą supremację” – wzywa Nicole Valentine.

Trudno powiedzieć, czego jest w tym apelu więcej – satanizmu, psychopatycznego kretynizmu, marksizmu czy wymierzonego w białych rasizmu? Bez wątpienia wszystkiego po trochu. A wszystko to łączy jeden wspólny mianownik – to po prostu ludobójczy nazizm wymierzony tym razem w białych ludzi.


Problem w tym, że takie wezwania do samozagłady znajdują coraz większy posłuch w zachodnich społeczeństwach, w miarę ich postępującej degeneracji i zidiocenia. Ostatecznym celem, z którego wielu wyznawców tej ideologii nawet nie zdaje sobie sprawy, jest doprowadzenie najpierw do śmierci chrześcijaństwa i rodziny, potem białych, a na końcu – całego rodzaju ludzkiego.


Reporters.pl / Link do źródła: pismo “Medusa” [Akcja-Wojna-Szpieg]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow