Do radiowozu i w długą! Tak brytyjska policja “pilnuje” porządku na ulicach (WIDEO)

Sytuacja staje się groźna. Imigranci i bandyci przejmują kontrolę.

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące kolejną sromotną ucieczkę brytyjskich policjantów przed ulicznymi bandziorami. Obrzucani kamieniami i atakowani funkcjonariusze nawet nie próbują się bronić. Cofają się, aby w końcu dobiec do swojego radiowozu i uciec.

Trudno zresztą się dziwić kiedy kilku funkcjonariuszy uzbrojonych co najwyżej w gaz pieprzowy ma przed sobą wielką agresywną bandę. Mogliby, oczywiście, zostać i dać się zatłuc. To nie oni są winni, ale brytyjscy politycy, którzy nie pozwalają im nosić broni, a także ich przełożeni, którzy wysyłają zaledwie kilku bezbronnych ludzi do opanowania takiej sytuacji.

Przypomnijmy, że kilka dni temu pojawiło się jeszcze bardziej szokujące nagranie z Wielkiej Brytanii, na którym jeden tylko imigrant rozpędza aż 11-tu funkcjonariuszy nie będących w stanie stawić mu czoła.


Jeśli brytyjskie władze nie przestaną się bawić w lewacki “humanitaryzm”, nie zaostrzą prawa, nie uzbroją natychmiast policjantów i nie dadzą im wsparcia wojska to już wkrótce sytuacja, szczególnie w nocy, całkowicie wymknie się spod kontroli.


Reporters.pl [Krymi-Syrena]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow