Zgadnijcie ile te Tajwanki mają lat. Padniecie… (FOTO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 29 czerwca 2017

Ta w środku to ich mama. Jest już na emeryturze. Odkryły sekret wiecznej urody, wzbudzając zdumienie i niedowierzanie milionów ludzi na całym świecie.

Pani Hsu z Tajwanu to emerytowana tancerka. Na pierwszy, a nawet na drugi rzut oka nikt nie jest w stanie się domyślić, że te dziewczyny obok niej to jej córki. Wszystkie wyglądają jak siostry. Tymczasem ta kobieta skończyła już 63 lata!

Na prawo od niej widzimy 41-letnią tajwańską blogerkę i znaną dekoratorkę wnętrz Lure Hsu, a na lewo – 36-letnią Sharon. Jest jeszcze trzecia siostra – 40-letnia Fayfay, która jak widać na kolejnych zdjęciach, również wygląda jak nastolatka. Tajwańskie media nazywają je “rodzinką w zamrożonym wieku”.

Jak udało im się czegoś takiego dokonać? W wywiadzie dla tamtejszego pisma Friday Laura mówi, że kluczem do zachowania młodego wyglądu jest picie dużej ilości wody i jedzenie warzyw, a równocześnie częste nawilżanie skóry odpowiednim kremem. Pewnie gdyby powiedziała którym konkretnie, to jego producent by ją ozłocił.


“Jeśli twoja skóra ma pod dostatkiem wody, nie musisz się martwić o starzenie się i zmarszczki” – zapewnia Laura. To samo zaleca też Fayfay, która od ponad 10-ciu lat codziennie rano wypija od razu duży półlitrowy kubek letniej wodny. “Taki wygląd to o wiele łatwiejsze niż się pozornie wydaje” – zapewniają panie z Tajwanu. Więcej – na ich Instagramie.Reporters.pl [Melodia]

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow