Dotknięcie Nieznanego. 10 najbardziej tajemniczych zdarzeń nagranych przez kamery (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 1 lipca 2017

Solidna porcja paranormalnej grozy.

Na pierwszym nagraniu widzimy dziwne miejsce w tunelu, na którym raz po raz dochodzi do gwałtownych poślizgów. Czy coś tam jest rozlane? Trudno powiedzieć. Na drugim mężczyzna zderza się z jakimś niewidocznym obiektem. Na trzecim coś przerażającego zaczyna się dziać z samochodami na skrzyżowaniu.

Na kolejnym nagraniu widzimy pieszego, który pojawia się znikąd i prawdopodobnie ginie w wypadku. Dalej – zjawiska paranormalne w mieszkaniu i dwukrotne porażenie dziwnym światłem (piorun?). Nagranie numer 4 jest chyba najbardziej niesamowite. Raczej trudno uwierzyć, że mogła to być jakaś “ustawka”.

Na nagraniu numer 3 “samochód znikąd” taranuje inny na skrzyżowaniu. Na nagraniu numer 2 “coś”, czy raczej jakiś dziwny karzeł, wyskakuje nie wiadomo skąd i ucieka, budząc przerażenie kilku chłopaków.


A jeśli chodzi o nagranie numer 1, które jest na samym końcu i wygląda na jakąś formę opętania, to od razu uprzedzamy: lepiej go nie oglądać, chyba że ktoś ma naprawdę żelazne nerwy. Nie podejmujemy się weryfikowania autentyczności każdego z tych zdarzeń. Wyglądają jak najbardziej naturalnie, o ile w ogóle można tak powiedzieć biorąc pod uwagę, co się na nich dzieje.


Zobacz także: Atak demona? Coś wyciągnęło śpiącego mężczyznę z łóżka! Drugiego powaliło i wlokło po podłodze (WIDEO).


Reporters.pl [Thriller]

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow