Arabski uczony równa z ziemią Kopernika (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 2 lipca 2017

Jak zachodnie głąby mogły w ogóle wierzyć, że Ziemia się kręci?

Saudyjski uczony i kaznodzieja Bandar Al-Khaybari przedstawia w Memri TV dowody na to, że Ziemia nie może się kręcić. Pierwszy z nich jest taki, że przecież gdyby jakiś samolot wystartował do Chin, a one wraz Ziemią obracałyby się w tym samym kierunku, w którym leci ten samolot, to on nigdy by ich nie dogonił i tam nie dotarł.

Następnie uczony przedstawia jeszcze jeden niezaprzeczalny dowód nieruchomości Ziemi: “Allah mówił przecież o Niebiańskim Domu z aniołami, który znajduje się w siódmym niebie. Mahomet powiedział, że gdyby ten dom spadł z nieba to spadłby na Kabę. A przecież gdyby Ziemia się obracała, to nie spadłby na Kabę tylko do oceanu albo gdzieś na suchy ląd” – twierdzi islamski uczony.

No fakt, szczególnie ten drugi argument jest nie do zbicia. Przy okazji arabski myśliciel zapewnia też, że Amerykanie nigdy nie wylądowali na Księżycu, a wszystko zostało nagrane “w Hollywood albo nie wiem, gdzie”. Posłuchaj też innych mądrości islamu: Intelektualne nawadnianie nasieniem (WIDEO).


Reporters.pl [Wynalazki-Lekkie]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow