Słodkie życie w “czerwonym raju”. Atak koktajlami Mołotowa na ciężarówkę z cukrem (WIDEO)

Marzy wam się “socjalistyczna sprawiedliwość społeczna”?

Oto do czego prowadzą rządy lewicowych fanatyków. W Wenezueli, ogarniętej głodem pod rządami komunistycznego dyktatora Nicolasa Maduro, motocyklowy gang atakuje butelkami z benzyną ciężarówkę przewożącą cukier, aby ją unieruchomić i rozkraść cały ładunek.

Jak widać zwykły cukier stał się już na wagę złota i warto nawet ryzykować dla niego życie. A pod sklepami spożywczymi w stolicy kraju – Caracas kolejki ustawiają się już w nocy w nadziei, że kiedy otworzą, uda się kupić cokolwiek do jedzenia. Potem oszalały tłum wyrywa sobie każdy bochenek chleba i tratuje się nawzajem. Wygrywają silniejsi. Kobiety i dzieci nie mają szans.

Ludzie doprowadzeni do skrajnego upodlenia i zamienieni w dzikie stado w bezwzględnej walce o przetrwanie jeszcze jednego dnia. Tak było w historii świata zawsze, kiedy zwykłe wypracowane przez ludzkość normalne wolnorynkowe relacje “oświeceni głosiciele postępu” usiłowali zastąpić fanatycznymi mrzonkami o komunistycznej “równości”.


Ludzka głupota jest wieczna. A głupota polityków zawsze prowadzi do zbrodni. Lewackim szczeniakom podpalającym ulice w Hamburgu wydaje się, że zamiast “niesprawiedliwego kapitalizmu” ustanowią czerwony raj na Ziemi. Ale póki co nie są głodni, a po cukier do kawy mogą jeszcze pójść normalnie do sklepu. Przynajmniej do tego, którego na razie nie zdemolowali.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow