Muzułmanin ma dość lewackiego kłamstwa: “Islam jest skażony!” (WIDEO)

“Ktoś chce was pozabijać, a wy macie iść z nim na kawę, żeby lepiej zrozumieć dlaczego chce to zrobić”.

Imam Mohammad Tawhidi – islamski teolog pochodzenia irańskiego, który wyemigrował do Australii, oskarżył islamskich przywódców religijnych o kłamstwo i wspieranie terroryzmu, a australijskich lewaków o obłudę. Jego zdaniem, największym kłamstwem jest twierdzenie, że islam jest w porządku, a wszystkie zamachy i mordy to tylko “pojedyncze przypadki”.

“Co to za religia, pełna takich “pojedynczych przypadków”? To nie żadne pojedyncze przypadki” – mówi muzułmański uczony i przypomina, że tylko w jednym australijskim stanie jest aż 300 osób pod policyjną obserwacją jako potencjalni terroryści. Każdy z nich w każdej chwili może dokonać zamachu.

“Mamy ideologię, do której musimy się przyznać. Mamy problem w naszej religii, do którego musimy się przyznać. Jesteśmy skażeni i opanowani przez radykałów” – ostrzega Tawhidi, którego publiczne wystąpienia od dawna wywołują wściekłość nie tylko muzułmańskich fundamentalistów, ale także zachodniego lewactwa.


“Lewica chce mnie uciszyć” – przyznaje Tawhidi, którego wystąpienie zostało częściowo ocenzurowane przez administrację Facebooka. “Dlaczego chcecie mnie uciszyć, kiedy ja chcę chronić wasze dzieci, zapobiec rozlewowi krwi waszych rodzin?” – pyta.

“Islam to piękna religia. Musicie lepiej poznać terrorystów, uczcie się ich kultury. Kochajcie ich, idźcie z nimi na kawę. Macie zrozumieć dlaczego chcą was pozabijać. Ktoś chce cię wysadzić w powietrze a ty masz mu podawać rękę. To jest właśnie lewicowa mentalność” – oburza się muzułmański działacz.


“Powinniście się wstydzić, rodowici Australijczycy, że ktoś taki jak ja wychodzi naprzód i broni waszego kraju bardziej niż wy sami” – podsumowuje Mohammad Tawhidi. (Polskie napisy na nagraniu):


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow