Błeee? Tak arabska stewardesa nalewa wam szampana (WIDEO)

By Dział: Ciekawostki W popularnych | 14 lipca 2017

Brak doświadczenia z alkoholem wyraźnie daje o sobie znać.

Jeden z lecących do Dubaju pasażerów Business Class linii Emirates Airline przypadkowo nagrał komórką podejrzane praktyki stewardesy. Na filmiku widać jak zlewa ona niedopite kieliszki z szampanem z powrotem do butelki, najwyraźniej zamierzając ponownie zaserwować go pasażerom.

“Szampan wielokrotnego użytku” wywołał oburzenie i niesmak w Internecie, szczególnie wśród tych, którzy często podróżują samolotami. Przecież nigdy nie wiesz, kto przed tobą moczył w tym usta i np. zostawił swoją ślinę.

Co gorsza, stewardesa bynajmniej się z tym nie kryje, co może wskazywać, że jest to normalna praktyka na pokładach tamtejszych samolotów, pozwalająca liniom lotniczym sporo zaoszczędzić na podawanym alkoholu. Wiadomo, że na własny użytek stewardesa tego raczej nie robi, gdyż po rejsie nie ma prawa niczego z samolotu wynosić.


Niektórzy twierdzą, że kobieta jest niewinna, gdyż tego niedopitego szampana na pewno wyleje potem do zlewu. Oczywiście taka świadomość poprawia trochę samopoczucie, ale kto tam może wiedzieć jak jest naprawdę?

“Zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość usług. Działania stewardesy na tym nagraniu nie są zgodne z naszymi standardami jakości. Prowadzimy w tej sprawie śledztwo” – poinformował rzecznik arabskich linii w komunikacie cytowanym przez Daily Mail.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow