Bejsbolowa sprawiedliwość! Na Sycylii miejscowi spuścili łomot imigranckim bandytom

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 17 lipca 2017

Kiedy władze chronią sprawców zamiast ofiary, pozostaje tylko samoobrona.

Banda 25-30-letnich imigrantów z Afryki urządziła sobie polowanie na białe dziewczynki wychodzące z budynku jednej ze szkół na Sycylii, brutalnie je zaczepiając. Wkrótce jednak dzieci, które dotarły do domów, poskarżyły się rodzicom i braciom.

Na efekt nie trzeba było długo czekać, to w końcu Sycylia, a nie Rzym czy Mediolan. Tu ustanowiony niegdyś przez mafię własny porządek nie toleruje takich ekscesów. Muzułmańscy imigranci z przerażeniem zobaczyli nagle przed sobą 40-osobową grupę młodych mężczyzn uzbrojonych w kije bejsbolowe.

Afrykańczycy rzucili się do ucieczki. Nie wszystkim się udało. Ci, którzy mieli pecha lub za wolno biegali, skończyli w miejscowym szpitalu. Oczywiście poprawne polityczne media piszą o “białych włoskich nacjonalistach i kibolach, którzy zaatakowali kijami bejsbolowymi biednych uchodźców”.


Tymczasem z powodu napływu tysięcy imigrantów z Libii Sycylia jest już nazywana “drugim Lesbos”. Szefowie mafii skarżą się, że dopóki włoskie władze nie zaczęły im przeszkadzać, na wyspie nie postała noga ani jednego islamskiego terrorysty, ani żadne imigranckie bandziory nie atakowały mieszkańców.

“Jesteśmy ostatnią linią obrony. Bez nas Watykan zamieni się w meczet” – ostrzegają mafiosi papieża Franciszka, który niedawno obłożył ich ekskomuniką.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow