Z taką policją aż chce się być przestępcą (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 18 lipca 2017

Żenujący widok z ulicy w Holandii.

Dwóch policjantów i policjantka nie są w stanie poradzić sobie z agresywnym sprawcą wypadku drogowego. Kiedy patrzymy na ich “interwencję” to w zasadzie trudno uznać ich za funkcjonariuszy. Bardziej przypominają bezradnych świadków zdarzenia.

Nie wiadomo po co jeden z “policjantów” w pewnym momencie popycha mężczyznę, jakby chciał się z nim bić,  zamiast go zatrzymać. Potem drepczą dookoła jak stado kur i słuchają wyzwisk pod swoim adresem, aż w końcu mężczyzna na ich oczach wsiada do samochodu i sobie odjeżdża.

Czy ci policjanci nie byli szkoleni? Czy też może mają zakaz podejmowania zdecydowanych interwencji, żeby potem lewacka prasa nie podniosła skowytu z powodu “nadmiernej brutalności policji”?


Kolejne pytanie to: po co tam jest ta “pani policjantka”, która wygląda na lekko zagubioną? Jaką funkcję spełnia w tej formacji? Jeśli nie nauczono jej obezwładniać sprawców przestępstw, to po co jest zatrudniona i wysyłana na patrole? Dla ozdoby? Czy dla zachowania parytetu płci w ramach równouprawnienia?

Nagranie tej kompromitującej sceny zostało usunięte z YouTube. W zamian zobaczcie inne przykłady nieporadności holenderskiej policji. Na pierwszym nagraniu 30 policjantów usiłuje zatrzymać jednego Marokańczyka, na drugim – agresywny imigrant rozprawia się z trzema policjantkami i policjantem:Zobacz także jeszcze bardziej żenujący widoczek z Wielkiej Brytanii: Kompromitacja na cały świat! Jeden imigrant goni 11-tu policjantów (WIDEO).

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow