“Eldar, wyłaź!” Czyli bezmózgi na bezdrożu (WIDEO)

By Dział: Katastrofy W popularnych | 19 lipca 2017

Rosyjski UAZ kontra pociąg.

W Kraju Krasnodarskim grupa Rosjan usiłowała przejechać na skróty przez tory kolejowe terenowym UAZ-em 469 i beznadziejnie na nich utknęła. Może by im się jednak w końcu udało, gdyby nie rozpędzony pociąg Murmańsk – Noworosijsk.

Trzeba jednak przyznać, że kierowca walczył do końca. Wyskoczył dosłownie na chwilę przed zderzeniem. Nikt więc nie ucierpiał. Jak podaje policja, mężczyźni zbiegli z miejsca wypadku i są obecnie poszukiwani.

Oprócz samego spektakularnego taranowania, kilka rzeczy na tym nagraniu powala. Kierowca, który próbuje przejechać przez tory, choć wiadomo, że kawałek dalej na stacji Ilskaja był normalny przejazd. Nagrywanie zniszczenia własnego samochodu i podzielenie się tym potem na YouTube.


I wreszcie fakt, że mężczyźni uciekają z miejsca wypadku przed policją, ale pozostawiają tam swoją tablicę rejestracyjną, nie mówiąc już o samym nagraniu, na którym ich widać. Na uwagę zasługuje też moment kiedy kierowca wyskakując z samochodu, który za kilka sekund zostanie zmiażdżony, zamyka jednak za sobą drzwi.


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow