Kozi gang napadł na firmę w Kolorado! (WIDEO)

“Sprawcy są gęsto owłosieni, mają duże rogi i kopyta” – podaje rysopis poszukiwanych Jeff Fisher z lokalnego Departamentu Policji.

Banda czworonożnych wandali zaatakowała we wtorek po południu siedzibę firmy Kryptane Systems na przedmieściach Denver, stolicy amerykańskiego stanu Kolorodo, przez 30 minut niszcząc szyby w oknach i drzwiach – podaje telewizja Fox News.

“Wszędzie było pełno szkła. Myślałem, że to jacyś wandale” – mówi inżynier Greg Cappert, który przyszedł tam na drugi dzień do pracy i natychmiast powiadomił policję. Po obejrzeniu nagrań z monitoringu stwierdzono, że był to atak stada kóz.

“Jeden z kozłów przez 20 minut stał przed szybą i walił w nią rogami, aż w końcu ją stłukł. Potem odszedł, ale wrócił, stanął przed kolejną szybą i ją też rozwalił” – opowiada Cappert. Po tym ataku kozy zdewastowały jeszcze trawnik i podjazd do firmy, pozostawiając tam mnóstwo swoich odchodów.


Policja podejrzewa, że kozy uciekły z pobliskiej farmy, ale zapewnia, że wkrótce zostaną zidentyfikowane i złapane. Trudno powiedzieć jaka może czekać je kara. Tak wyglądał ten kozi atak:


Reporters.pl [Krymi-Chicago]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow