Islamskie pieszczochy UE. Pedofile dostali 2 mln funtów by bronić się przed deportacją!

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 28 lipca 2017

Pakistańczycy porywali, gwałcili i torturowali dziewczynki. Teraz dostają grubą kasę od państwa i pomoc europejskich trybunałów. Rodzicom śmiertelnie chorego chłopca – Charliego Garda jej odmówiono.

Brytyjska opinia publiczna przeżyła szok kiedy Daily Mail ujawniło, że sądzony gang brutalnych muzułmańskich pedofilów z Rochdale dostał od władz Wielkiej Brytanii 1 mln funtów aby bronić się przed deportacją, a obecnie dostanie kolejny milion.

Cała czwórka – 64-letni przywódca gangu Szabir Ahmed, Abdul Aziz, Adil Khan i Abdul Rauf – gwałciła, molestowała i torturowała dziewczynki, nawet 13-letnie. Odurzali je narkotykami i alkoholem.

Teraz bronią się przed deportacją twierdząc, że naruszy ona ich życie rodzinne, co jest sprzeczne z prawem Unii Europejskiej. Powołują się na Artykuł 8 Europejskiej Konwencji Praw Człowieka chroniący rodzinę.


Dotychczas w ramach bezpłatnej pomocy prawnej brytyjski rząd wypłacił każdemu z oskarżonych na adwokatów od 195 tys. do ponad 280 tys. funtów – razem ponad 1 mln funtów. Jednak kiedy pomimo tej pomocy przegrali proces przed Najwyższym Trybunałem Imigracyjnym, teraz dostaną drugie tyle, gdyż zaskarżyli wyrok do Sądu Apelacyjnego i proces zacznie się od nowa.

Islamscy gwałciciele odwołują się też do Europejskiego Trybunału Praw Człowieka twierdząc, że proces przeciwko nim to “spisek policji przeciwko muzułmanom”, a Szabir Ahmed wydaje oświadczenia, w których oskarża zachodnie społeczeństwo o to, że “pozwala swobodnie paradować dziewczynkom po ulicach”.


Aresztowano ich w 2012 r. Trzech skazano na wyroki od 6-ciu do 9-ciu lat więzienia, ale zostali już przedterminowo zwolnieni i chodzą sobie swobodnie po ulicach. Ahmeda skazano na 19 lat więzienia, ale żąda on aby go uniewinnić, zyskując życzliwe wsparcie ze strony “europejskich obrońców praw człowieka”.


“Ci mężczyźni zostali skazani za naprawdę odrażające zbrodnie, a teraz dostaną jeszcze większe środki by przedłużyć pobyt w Wielkiej Brytanii. Oni stanowią wielkie zagrożenie dla bezpieczeństwa. Imigrant, który popełnia takie zbrodnie może zostać zgodnie z prawem pozbawiony brytyjskiego obywatelstwa” – mówi David Spencer z organizacji pozarządowej Centrum Prewencji Kryminalnej.

“To są sumy astronomiczne i ludzie mają rację oburzając się, że można je wydać na bardziej pożyteczne cele niż sponsorowanie pedofilów” – przyznaje konserwatywny deputowany Philip Davies, były członek Komisji Sprawiedliwości. “System pomocy prawnej państwa jest zepsuty i trzeba to pilnie zmienić” – ocenia deputowany Liberalnych Demokratów Ed Davey.

Dodajmy, że rodzicom śmiertelnie chorego małego Charliego Garda odmówiono finansowania takiej samej pomocy prawnej kiedy walczyli aby nie odłączać ich syna od aparatury medycznej i pozwolić im przewieźć go na leczenie do USA.

Odmówiono tej pomocy również ofiarom zamachu terrorystycznego w Hyde Parku w 1982 r., kiedy chcieli wytoczyć prywatny proces głównemu podejrzanemu Johnowi Downey’owi, oskarżonemu o zamordowanie 4-ch żołnierzy i zranienie 31.

Ale na obronę muzułmańskich zwyrodnialców przed deportacją grube miliony znalazły się natychmiast. I nie tylko dla nich – wcześniej w tym tygodniu wyszło na jaw, że również islamski kaznodzieja Anjem Choudary, nawołujący do mordowania “niewiernych” i wspierający Państwo Islamskie, otrzymał od państwa ponad 140 tys. funtów aby móc bronić się przed więzieniem.

W tej sytuacji wniosek jest tylko jeden – prawo Unii Europejskiej, które chroni takie odrażające bestie, a odmawia pomocy zwykłym obywatelom, a także urzędnicy, politycy i prawnicy, którzy są za to odpowiedzialni, to nic innego niż zorganizowany związek przestępczy oparty na chorej lewackiej ideologii.

Taki sam jak islamski gang pedofilski z Rochdale i w dodatku opłacany z pieniędzy podatników.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow