“Cukierkowe mamuśki” polują na imigranckie seks-buhaje

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 29 lipca 2017

Podstarzałe amatorki nowych wrażeń już nie muszą szukać przygód w Tunezji, czy Egipcie.

O nowej modzie wśród zamożnych Austriaczek informują austriacki portal OE24 i wiedeński magazyn “Biber”. Wiele z tych kobiet bierze na utrzymanie młodych imigrantów w zamian za seks. Obsypują ich prezentami i pieniędzmi oczekując jednak spełniania przez nich wszystkich seksualnych zachcianek.

Czy o taką “opiekę nad imigrantami” chodziło lewackim mediom kiedy nawoływały by przyjmować ich pod swój dach? Młodzi mężczyźni z Bliskiego Wschodu stają się w ten sposób po prostu męskimi dziwkami. Ale skoro obu stronom to odpowiada?

“Cukierkowe mamuśki” – tak nazywa się je w Wiedniu. Często są bardzo wymagające. “Ona chce seksu ze mną cztery razy dziennie. Jestem seks-maszyną, niczym więcej” – przyznaje w rozmowie z austriackim magazynem Hasan, który czeka właśnie na uzyskanie azylu. Nie chce jednak odejść od swojej “chlebodawczyni” bo już się przyzwyczaił.


“Linda podeszła do mnie w barze i zaproponowała wspólne zamieszkiwanie w zamian za seks. Teraz płaci za wszystko, czego potrzebuję” – opowiada 24-letni Irakijczyk. Jako bonus opłaca mu za 120 euro miesięcznie ekskluzywną siłownię w Wiedniu.

“To powoduje wielką zależność. Nie tylko psychiczną, ale także materialną. Wielu z tych ludzi w innym przypadku zostałoby bez dachu nad głową” – przyznaje Manfred Buchner z austriackiego Centrum Zdrowia Mężczyzn.


Podobne zjawisko pojawiło się także w skupiskach imigrantów w innych krajach. W zeszłym roku aktywistki ruchu Open Borders pracujące jako wolontariuszki w imigranckiej Dżungli w Calais zostały oskarżone o uprawianie seks-turystyki, kiedy okazało się, że masowo wykorzystywały seksualnie imigrantów, w tym nieletnich.


Paradoksalnie jednak coraz bardziej popularny w Austrii układ “utrzymanie za seks” ma też pewne dobre strony dla społeczeństwa. Można bowiem przypuszczać, że pod kontrolą “cukierkowych mamusiek” muzułmańscy imigranci będą przynajmniej trochę mniej gwałcić, a mając pieniądze na życie – będą też rzadziej rabować.

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow