Grupa Murzynów wymierza surową sprawiedliwość małym, białym rasistom (WIDEO)

Oj, przepraszamy. Przecież Daily Mail nie pisze, że to Murzyni tylko “grupa nastolatków”.

Na nagraniu widzimy więc jak owa “grupa nastolatków” opluwa, a następnie przewraca i katuje białe dzieciaki. Do ataku doszło na molo w Quincy, w amerykańskim stanie Massachusetts. Dwóch chłopców, którzy niczym nie sprowokowali tej przemocy, zostało dotkliwie pobitych.

Prosili, żeby agresywna “grupa nastolatków” zostawiła ich w spokoju, ale – jak wiadomo – to na ogół nie pomaga. Napastnicy zbiegli zanim przyjechała policja, która apeluje do świadków aby zgłosili się i złożyli zeznania.

W takich przypadkach poprawne politycznie zachodnie media nigdy nie piszą, oczywiście, że Murzyni pobili białych. Napastników nazywają zawsze “nastolatkami”, “grupą chłopców” itp. Podobnie często nie podają rasy ani narodowości w przypadku islamskich nożowników, czy gwałcicieli, albo celowo robią to z dużym opóźnieniem, kiedy nie ma już zainteresowania.


Dzięki temu możemy np. przeczytać, że ataku dokonał “36-latek z Berlina, wcześniej zamieszkały we Frankfurcie, zatrudniony w sklepie z warzywami, ubrany w szary dres i niebieską czapkę z daszkiem” itd. Podadzą o nim wszystko, włącznie z numerem buta, ale nie to, że jest muzułmańskim imigrantem.

Gdyby nie nagrania, z samych tych pisemnych relacji w ogóle nie dowiedzielibyśmy się prawdy o tych zdarzeniach. To nic innego jak masowa cenzura. A w tym przypadku Daily Mail napisało cytując policję: “Kiedy pojawiają się podobne zdarzenia, nie publikujcie ich na portalach społecznościowych, ze względu na ochronę prywatności, tylko powiadomcie odpowiednie służby”.Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow