Szaleństwo gender: “Twoje genitalia nie decydują, czy jesteś chłopcem czy dziewczyną”

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 8 sierpnia 2017

Naprawdę? To dlaczego je zmieniacie kiedy wybieracie inną płeć?

Proaborcyjna, genederowa organizacja Planowane Rodzicielstwo, która za pieniądze amerykańskiego podatnika zajmuje się w USA edukacją seksualną małych dzieci w szkołach, wydała specjalną instrukcję dla rodziców, w której uczy ich jak mają z nimi rozmawiać o sprawach płciowych – pisze portal Breitbart.

Jej główne założenie brzmi: “Twoje genitalia nie decydują, czy jesteś chłopcem czy dziewczyną”. Takie podejście wynika, oczywiście, z głoszonego przez lewaków kłamstwa, że nikt nie rodzi się z określoną płcią, która jest jedynie “socjologiczną i psychologiczną koncepcją” i zależy od swobodnego wyboru danej osoby.

Ich zdaniem poczucie, że się jest innej płci niż wynika to z cech biologicznych, nie jest więc – jak twierdzi medycyna – psychologicznym zaburzeniem osobowości, tylko czymś normalnym, gdyż w rzeczywistości biologiczna płeć według lewaków nich nie istnieje.


Nie trzeba być jednak naukowcem, żeby obnażyć absurd takiego myślenia. Wystarczy zwykła, prosta logika: jeśli posiadanie takich czy innych genitaliów nie ma znaczenia dla określenia tego jakiej ktoś jest płci to dlaczego osoby, które ją zmieniają dokonują operacji na swoich narządach?

Logika nie jest jednak obowiązująca w lewicowym myśleniu. Dlatego Planowane Rodzicielstwo nakazuje rodzicom, aby od najmłodszych lat wychowywali dzieci tak, aby nie narzucać im przekonania, że są dziewczynkami lub chłopcami, żeby nie ograniczać im później ich “swobodnego wyboru” w tej sprawie.


“Rozważnie dobierajcie swoim dzieciom książki, zabawki, rozrywki, ubrania, wystrój pokoju i wszystko co je otacza. Wpływa to bowiem na ich identyfikację płciową. Umieszczanie dziewczynek w różowych pokoikach księżniczek, a chłopców w niebieskich pokojach sportowych zanim dorosną i sami zadecydują, wysyła im błędny komunikat w sprawie ich płci” – głosi instrukcja.


Dla genderowców zbrodnią jest także na przykład mówienie dziewczynkom, że kiedy dorosną wyjdą za mąż, a chłopcom – że się ożenią, gdyż “sugeruje to, że chłopcy muszą kochać tylko dziewczynki, a dziewczynki – tylko chłopców”, co potem także “ograniczy ich wybór i może doprowadzić do zaburzeń psychicznych”.

Tak więc to co naprawdę jest psychologicznym zaburzeniem, lewacy traktują jako normę, a normę próbują przedstawiać jako źródło zaburzeń. Tymczasem Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów ostrzega, że taka ideologia gender jest szkodliwa i niebezpieczna dla dzieci i to właśnie promowanie “płynności płci” jest maskowaniem poważnych psychicznych zaburzeń.

“Przekonanie człowieka, że jest kimś innym niż jest w rzeczywistości to zaburzenie myślenia. Jeśli zdrowy biologicznie chłopiec uważa, że jest dziewczynką lub na odwrót, to jest to obiektywny problem psychiczny znany nauce jako Dysforia Płci (GD) lub Zaburzenie Identyfikacji Płciowej (GID)” – podkreślają lekarze.

Aż 98 proc. dotkniętych tym chłopców i 88 proc. dziewczynek szczęśliwie wyrasta z tego w okresie dojrzewania i akceptuje potem swoją biologiczną płeć – potwierdzają medyczne statystyki. Ideologia gender zmniejsza jednak ich szanse na wyzdrowienie.

“Wmawianie dzieciom, że chemiczna lub chirurgiczna zmiana płci to coś normalnego i zdrowego – to nic innego jak forma przemocy wobec nich” – podsumowuje Amerykańskie Stowarzyszenie Pediatrów.

Nie jest to zresztą jedyna krzywda jaką lewacy z Planowanego Rodzicielstwa próbują wyrządzić dzieciom pod płaszczykiem “postępu”. Wcześniej organizacja zasłynęła z takich “dokonań” jak próby szpikowania dzieci hormonami w celu zmiany płci oraz promowanie aborcji i LGBT w szkołach.

Organizacja głosi też, że “choroby przenoszone drogą płciową to nic groźnego”. “Choroby płciowe? Połowa ludzi to przechodzi w życiu. To jest OK” – zapewnia Planowane Rodzicielstwo w innej swojej wideo-instrukcji i zachęca młodych ludzi aby pomimo takiej choroby uprawiali nadal seks.

Ale na tym nie koniec. W 2014 r. obrońcy życia z Live Action ujawnili, że utrzymywana z pieniędzy podatników lewacka organizacja promowała także wśród dzieci w swoich instrukcjach najróżniejsze perwersje seksualne – wiązanie, poniżanie i sado-maso.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow