Superpoprawny Superman! Ratuje imigrantów przed białym rasistą (FOTO)

By Dział: Ciekawostki Społeczeństwo W popularnych | 14 września 2017

Amerykański superbohater zdradził własny kraj.

Najnowszy komiks o przygodach słynnego Supermana wydany przez DC Comics zaszokował wielu Amerykanów. Okazuje się, że przeszedł on na pozycje lewackie i teraz ratuje nielegalnych imigrantów przed rzekomym zezwierzęceniem ze strony “białych rasistów”.

W komiksie nr 987 “The Oz Effect” Superman zasłania bezbronnych imigrantów przed strzelającym do nich białym supremacjonistą w bandanie z amerykańską flagą – donosi “Hollywood Reporter”. Rasista zaatakował ich za to, że nielegalnie pracują pozbawiając go zatrudnienia.

“Nie rób tego!” – ostrzega Superman i zatrzymuje wystrzelony do imigrantów pocisk z karabinu, a następnie powala “białego rasistę” na ziemię. “Ale oni mnie zrujnowali! Okradli!” – krzyczy mężczyzna.


“Jedyną osobą odpowiedzialną za czerń, która przytłacza twoją duszę, jesteś ty” – poucza go “wujek dobra rada” Superman, a następnie nakazuje policji by troszczyła się o imigrantów, żeby “byli bezpieczni i pod opieką”.


Dla tych, którzy śledzą komiksowe przygody Supermana jego najnowsze socjalistyczne wcielenie nie jest zaskoczeniem. DC Comics dawno ogłosiło, że Superman nie jest już Amerykaninem. Jak dobry lewicowiec, jest on teraz “obywatelem świata”. “Świat jest za mały i zbyt połączony, żeby pracować tylko dla USA” – uzasadniał w jednym z odcinków.


Np. w numerze 900 pojechał do Iranu, żeby “po cichu poprzeć demokratycznie protestujących” przeciwko tamtejszemu reżimowi, ale nie kiwnął palcem w ich obronie. Za to po powrocie do USA obraził się na amerykańskiego urzędnika, który potępił go za lot do Teheranu i w geście protestu zrezygnował z amerykańskiego obywatelstwa, “żeby nie być narzędziem polityki USA”.

Oczywiście nie oczekujmy też, że Superman będzie bronił białych Amerykanów mordowanych przez murzyńskich bandytów i rasistów czy przez latynoskie gangi. Ten bohater już dawno zdradził Stany Zjednoczone przechodząc na pozycje superpoprawności politycznej.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow