Witajcie w Europie! Gościnne slumsy Paryża już na was czekają (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 18 września 2017

Importuj Trzeci Świat i sam stań się Trzecim Światem.

We francuskiej stolicy coraz szybciej wyrastają slumsy, których nie powstydziłyby się najbardziej zacofane afrykańskie kraje. Nie tylko slumsy cygańskie. Kulturowe ubogacenie przez imigrantów odcisnęło swoje niepowtarzalne piętno także na architekturze Paryża. Niestety, tych widoczków nie zobaczycie na kolorowych turystycznych pocztówkach.

Można się tylko zastanawiać po co ci ludzie zostawili swoje domy, wydali wszystkie oszczędności, pokonali niekiedy tysiące kilometrów, ciągnąc za sobą swoje rodziny i ryzykując, że zostaną po drodze zamordowani lub utoną w morzu, aby potem zamieszkać na takim samym wysypisku, na jakim mieszkali u siebie, a często pewnie na gorszym. No, ale w końcu są w Paryżu!

Ciekawe, czy w opinii urzędników Unii Europejskiej i prezydenta Emmanuela Macrona, Francja wyświadcza tym biednym “uchodźcom” jakieś dobrodziejstwo, masowo ich przyjmując, a następnie skazując na dożywotnie życie w takim brudzie i smrodzie, bez żadnych perspektyw i szans na lepszy los? Czy to jest ten europejski humanitaryzm?


Reporters.pl


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow