Lewackie bydło demoluje amerykańskie miasto. “To pokojowy protest” (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 18 września 2017

A zakłamane liberalne media piszą o “policji, która sama sprowokowała przemoc”.

Przez trzy kolejne noce tłum murzynów i agresywnych lewaków demoluje od piątku centrum Saint Louis w stanie Missouri, atakuje policję i dziennikarzy. Tak wygląda “pokojowy protest” przeciwko uniewinnieniu białego policjanta, który w 2011 r. zastrzelił Afroamerykanina.

Jason Stockley został oczyszczony z zarzutu zamordowania 24-letniego Anthony’ego Smitha – dealera narkotyków, który uciekał samochodem przed policją, staranował radiowóz, a potem w jego aucie znaleziono broń palną. Zastrzelenie tego agresywnego przestępcy było w tamtej sytuacji jedynym słusznym działaniem.

Dla swoich ziomków jest on jednak kolejnym czarnoskórym “męczennikiem”, a uniewinnienie policjanta – kolejną okazją do przemocy i wyładowania na ulicy swojej frustracji. Tymczasem Associated Press podaje, że “przesłanie demonstracji było pokojowe” i tylko “kilka osób było agresywnych”.


Z kolei lewicowy brytyjski The Guardian pisze, że “policja sprowokowała demonstrantów, pokazując się z wyposażeniem do tłumienia zamieszek i w pojazdach opancerzonych”, a w butelkach, którymi zadymiarze rzucali w policjantów znajdował się tylko ocet. Tymczasem “pokojowi demonstranci” byli jakoby “brutalnie powalani na ziemię” przez funkcjonariuszy.


Dodajmy, że agresywne grupy masowo wybijały okna, niszczyły witryny sklepowe i samochody, paliły amerykańskie flagi, rzucały w policjantów kamieniami i usiłowały wedrzeć się do domu burmistrz Lydy Krewson. Policja zatrzymała ponad 80 osób i w końcu oczyściła ulice używając gazu łzawiącego. Rannych zostało kilku funkcjonariuszy.


“Panujemy nad sytuacją. To jest nasze miasto i będziemy go bronić” – zapewnił komendant lokalnej policji Lawrence O’Toole. Tymczasem Guardian zaczyna swoją relację od informacji, że po rozpędzeniu tej lewackiej hołoty policjanci zgromadzili się na ulicy śpiewając razem: “Czyja ulica? Nasza ulica!”

Oto jak w rzeczywistości wyglądają te “pokojowe demonstracje” w Saint Louis:

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow