Dla nas hurysy, a co dla pań? (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 26 września 2017

Przykro nam: w islamskim Raju Allah przewidział dla was tylko nagrodę pocieszenia.

Bardzo nas dziwi, że tyle mówi się o pięknych, czarnookich dziewicach, które w liczbie 72 mają czekać na każdego muzułmanina po śmierci w charakterze nagrody w Raju, a żadna z pań nigdy nie zainteresowała się: a co z nami – kobietami?

Czas wypełnić tę niepokojącą lukę w wiedzy bo przecież warto mieć świadomość, na co ewentualnie można liczyć. Zrobimy to, oczywiście, ustami kolejnego islamskiego imama – uczonego, bo któż lepiej jak nie on może takie rzeczy wiedzieć. Są polskie napisy:


Tak więc, drogie Panie, wychodzi na to, że w charakterze nagrody będziemy tam na was czekać my – wasi dotychczasowi mężowie. Same chyba rozumiecie, że to naprawdę hojny dar. Oczywiście, będziemy trochę zajęci bo 72 hurysy to jednak nieco absorbujące, ale na pewno uda się was gdzieś upchnąć w grafiku między jedną a drugą.

Na pocieszenie proponujemy Wam jednak inny materiał, z którego wynika, że żadnych hurys nie będzie, a nagrodę dla mężczyzn w islamskim raju ma stanowić zupełnie coś innego. Zobacz: I było wysadzać się w powietrze? W islamskim Raju zero dziewic. W zamian dadzą wam… 72 rodzynki! (WIDEO)


Reporters.pl


Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow