Władze Szwecji oficjalnie uznają pedofilskie małżeństwa muzułmanów!

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 27 września 2017

Szwedzki totalitaryzm społeczny podeptał prawo dzieci do ochrony zdrowia i życia.

“Nie popieramy małżeństw dzieci, ale prawo stanowi również, że w każdym przypadku należy stosować indywidualne procedury. Naszym zdaniem, niepełnoletnie dziewczęta mogą mieszkać ze swoimi mężami podczas procedury azylowej” – oświadczyła Ingrid Hermansson – szefowa Komisji Społecznej władz miasta Karlskrona, cytowana przez portal YourNewsWire.

Według przedstawicielki szwedzkich władz lokalnych, masowy napływ imigrantów “z krajów o kulturze poligamicznej i uznających różnorodność seksualną” spowodował “wrażliwy problem humanitarny” i dlatego trzeba akceptować “specyfikę” imigrantów.

Szwedzka Partia Konserwatywna – choć ma w tym rządzonym przez lewaków kraju niewiele do powiedzenia – protestuje, oskarżając władze o promowanie pedofilii. Przedstawicielka tej partii Camilla Brunsberg domaga się aby małżeństwa z dziećmi zawarte przez imigrantów zostały unieważnione, a dziewczęta umieszczone w schroniskach dla nieletnich.


Władze Karlskrony nie zgadzają się na to i zapowiadają, że małżeństwa z nieletnimi będą akceptowane do czasu aż Szwedzka Federacja Władz Lokalnych nie wyda innych wytycznych, na co się nie zanosi. Tak więc w praktyce nic nie chroni dziś w Szwecji dzieci przed muzułmańskimi pedofilami – każda gmina i lokalne sądy mogą w tej sprawie decydować samodzielnie.

Taka sytuacja miała np. w tym roku miejsce w Växjö, gdzie tamtejszy Sąd Administracyjny orzekł, że 14-letnia ciężarna dziewczyna powinna zamieszkać w domu rodziców swojego muzułmańskiego męża, gdyż “jest to częścią ich kultury”. W czasie procesu oboje “małżonkowie” potępiali formalny zakaz małżeństw z nieletnimi w Szwecji.


“Kiedy znajdujesz się w środku wojny i uciekasz, żeby ratować życie, nie zastanawiasz się nad prawami kraju, do którego jedziesz” – mówiła dziewczyna w rozmowie ze szwedzką gazetą “Expressen”. Innymi słowy: macie zmienić całe prawo swojego kraju tak jak my chcemy bo my jesteśmy “biednymi uchodźcami”.


Zdarzało się, że sąd uniewinniał muzułmanów z zarzutu pedofilii nawet w przypadku “poślubienia” 12-latki tłumacząc, że “dorastała ona w odmiennym środowisku religijnym i kulturowym”, więc nie ma w tym nic złego.

Według danych szwedzkiej Izby Imigracyjnej, w kraju przebywa obecnie 132-je zamężnych dzieci – 129 dziewcząt i 3 chłopców, większość z Syrii, Iraku i Afganistanu. Czternaścioro z nich ma mniej niż 15 lat. A ile jest takich związków, których oficjalnie nie zgłoszono? Tego nie wie nikt. Władze Szwecji nie są w stanie ich zidentyfikować.

Na przykładzie Szwecji najbardziej jaskrawo widać dziś jak chora lewacka ideologia pod hasłem “wolności” – takim samym jak przyświecało kiedyś sowietom – przekształca kraj w miejsce skrajnego zniewolenia, gdzie prawa, życie i zdrowie najsłabszych, czyli dzieci, są brutalnie deptane w majestacie prawa w imię “różnorodności” i wdrażania islamskiego prawa szariatu.

Zobacz także: On – 80 lat. Ona – 12. Czy taka stanie się Europa? (WIDEO).

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow