Śniady pedofil wpadł w pułapkę! Błaga na kolanach o litość (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 28 września 2017

“Proszę, proszę, puśćcie mnie”.

W Wielkiej Brytanii 24-letni imigrant, pedofil – recydywista, umówił się przez Internet na seks z 12-latką. Nie podejrzewał, że jest to pułapka zastawiona przez łowców pedofilów z organizacji Strażnicy Północy.

Praju Prasad z North Shields, pomimo że ma już 9-miesięczny wyrok w zawieszeniu za uwodzenie nieletnich, chciał umówić się z kolejną dziewczynką. Nie ukrywał, że chodzi mu o to, żeby “wynająć pokój i dobrze się zabawić”.

Na stacji metra, gdzie się mieli spotkać, zamiast dziecka pojawili się jednak łowcy pedofilów, którzy podszywali się w Internecie pod niepełnoletnią aby go zwabić. Pedofil tak się przeraził, że zaczął błagać na kolanach o litość. “Proszę, puśćcie mnie! Proszę, proszę, proszę” – jęczał, chociaż nikt nie robił mu żadnej krzywdy.


Jego sprawa trafi pewnie znowu do sądu, który być może przynajmniej odwiesi mu wyrok, gdyż dotychczas jedyną realną karą jaką poniósł imigrant za poprzednie próby seksualnego molestowania nieletnich było… 140 funtów grzywny.

“Nie lubimy tego, co robimy. Ale musimy to robić, jeśli chcemy chronić nasze dzieci, które coraz częściej padają ofiarą pedofilów. Niestety, ten rodzaj przestępstw został przyćmiony przez bardziej poważne zbrodnie i sędziowie nie są dość surowi” – przyznają Strażnicy Północy.Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow