Policja ujawnia: Co druga zbrodnia w Berlinie – to dzieło imigrantów!

Ale to nie oni są największym zagrożeniem – wmawiają ludziom lewackie władze miasta.

Przerażającą statystykę przestępstw dokonywanych w stolicy Niemiec opublikował “Berliner Morgenpost” cytując najnowszy raport policji. Wynika z niego, że prawie połowy tych czynów dokonują “obcokrajowcy bez niemieckiego paszportu”.

W zeszłym roku odsetek przestępstw popełnionych w Berlinie przez imigrantów wzrósł do 45 procent, o 5 punktów procentowych więcej niż w roku 2015. W przypadku kradzieży kieszonkowych odsetek imigrantów wynosi aż 91 proc., w zakresie handlu heroiną – 85 proc., a w przypadku kradzieży samochodów – 80 proc.

Przytaczając te policyjne statystyki niemieckie media robią jednak wszystko, aby sprawców przestępstw nie nazywać “imigrantami”. Piszą więc o “zagranicznych turystach”, “cudzoziemcach” i “podróżujących gangach”, choć chyba tylko wyjątkowo tępy czytelnik nie zrozumie o kogo naprawdę chodzi.


Według niemieckiej gazety, “naruszanie przepisów imigracyjnych przez cudzoziemców najwyraźniej zdaje się mieć wpływ na zwiększenie przestępczości w Berlinie”. Tak, nam też “najwyraźniej się tak zdaje”.

Już wcześniej opublikowano zresztą policyjne statystyki z całego kraju, z których wynika, że “cudzoziemcy” popełniają tam przestępstwa 5 razy częściej niż sami Niemcy, a “osoby ubiegające się o azyl” – aż 15 razy częściej. Jak oficjalnie podawało w kwietniu br. MSW, w ubiegłym roku liczba przestępstw dokonanych przez imigrantów wzrosła o prawie 53 proc!


Alarmujące dane o gwałtownym wzroście imigranckiej przestępczości napływają ze wszystkich niemieckich miast. Wystarczy obejrzeć te sceny z niemieckich ulic: “Subiektywny bandytyzm”. Groza na ulicach Niemiec (WIDEO).


Wbrew oczywistym faktom i twardym danym statystycznym rządząca stolicą Niemiec lewicowa koalicja nadal jednak za największe zagrożenie dla Berlińczyków uznaje “prawicowy ekstremizm”. Napisano tak w sprawozdaniu władz miasta w grudniu ub. roku. Dwa tygodnie później muzułmański terrorysta wjechał ciężarówką w Jarmark Bożonarodzeniowy w Berlinie zabijając 12 osób.

Zobacz także: Mapa imigranckich zbrodni. Co czujesz, kiedy na to patrzysz?

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow