Gigantyczna orgia Szatana z udziałem Merkel i polityków UE! (WIDEO, FOTO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 29 września 2017

Odrażający satanistyczny rytuał odprawiony w Szwajcarii zaszczyciła swoim udziałem cała europejska elita.

Okazją do zorganizowanego z monstrualnym rozmachem “artystycznego” pokazu było otwarcie Tunelu Świętego Gotarda w Alpach Szwajcarskich 1 czerwca 2016 r. – najdłuższego, najgłębszego i najdroższego tunelu kolejowego na świecie, mającego aż 57 km i zbudowanego kosztem 11 mld euro.

Nagrania i zdjęcia, które ukazały się po tej – zdawałoby się “niewinnej” – ceremonii zaszokowały jednak nawet poprawne politycznie media. “Satanistyczne, okultystyczne, mroczne, przerażające, pornograficzne, obsceniczne, dziwaczne” – takie określenia pojawiają się najczęściej w relacjach z tego wydarzenia o niejasnym i niepokojącym przesłaniu.

Tymczasem na widowni zasiadły wszystkie gwiazdy europejskiej polityki – oprócz władz Szwajcarii, także kanclerz Niemiec Angela Merkel, ówczesny prezydent Francji socjalista Francois Hollande, premier Włoch Matteo Renzi, kanclerz Austrii Christian Kern i setki innych przedstawicieli “elity UE”. Wszyscy oni z entuzjazmem oklaskiwali spektakl.


Zarówno sam tunel, jak i ceremonia jego otwarcia miały stać się symbolem “jedności Europy zagrożonej przez ruchy nacjonalistyczne”. Autorzy widowiska nie kryli, że wzorowali się na lokalnej legendzie o Moście Diabła, zbudowanym właśnie przez Szatana.


To co widzimy na nagraniach nie pozostawia cienia wątpliwości – w spektaklu dosłownie roi się od symboli satanistycznych, okultystycznych, pogańskich i antychrześcijańskich, a także od demonicznych postaci.


Mistrzem ceremonii był mężczyzna w stroju kozła z rogami, przed którym padali na kolana i bili pokłony wszyscy występujący na scenie, w tym – niczym jego oblubienice – kobiety w białych welonach.

W jednej ze scen zwłoki trzech martwych robotników wiszą parodiując Ukrzyżowanie, podobnie jak potem trzy ukrzyżowane duchy. Za chwilę zamiast nich na wielkim monitorze pojawiają się trzy insekty na tle demonicznej wyjącej twarzy, której krzyk przypomina opętanie.

Takich i podobnych rytuałów jest w tym spektaklu pełno, podobnie jak pokazywanych w konwencji totalitarnej robotników – mrówek, czy scen sugerujących obsceniczny seks. Tak jakby europejskie elity chciały powiedzieć wszystkim społeczeństwom: “Jesteśmy najpotężniejsi. Oto w co wierzymy i oto, czym jesteście dla nas wy – zwykli, szarzy ludzie”.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow