Dmuchane wielokrotnie. Chińczycy masowo wymieniają się seks-lalkami (FOTO)

By Dział: Ciekawostki Społeczeństwo W popularnych | 3 października 2017

Z szuflad wyłazi groźna gumowa konkurencja dla żywych chińskich kobiet – alarmuje “Daily Mail”.

Prawdziwie “europejski” postęp zawitał do chińskich sypialni. Żądni nowych doznań Chińczycy uruchomili aplikację Touch, dzięki której mogą masowo wypożyczać sobie odpłatnie seks-lalki, które jednym już się znudziły, a inni pałają chęcią ich poznania.

Higiena, wstyd, czy zwykły szacunek dla samego siebie nie mają w tym przypadku znaczenia – Chińczycy masowo wymieniają się gumowymi paniami. Biznes kwitnie tym bardziej, że za nową “dmuchaną kochankę” trzeba tam zapłacić równowartość 1,5 tys. USD, a lalę z odzysku – gumową lub silikonową – można mieć już za 45 USD dziennie.

Aby wyglądało to mniej żenująco wymyślono nawet mądrą nowoczesną nazwę – wymiana gumowych pań odbywa się w ramach tzw. “sharing economy”, czyli ekonomii współdzielenia. Te “współdzielone partnerki” można mieć teraz w dowolnym rozmiarze i z dowolną twarzą, a nawet dowolnej narodowości – do wyboru są Chinki, Rosjanki i Koreanki, w tym gadające.


Odbywa się to, oczywiście, z wielką stratą dla żywych Chinek, które na skutek tej “ekonomii” nie tylko nie są już tak “współdzielone” jak wcześniej, ale wręcz coraz bardziej zaniedbywane. Za to przyrostu naturalnego z tego nie ma, co oczywiście jest zgodne z linią polityczną rządzącej partii komunistycznej.


Z tego punktu widzenia to dmuchanie jest więc słuszne ideologicznie. A jednak w pierwszym odruchu chińskie władze ukarały grzywną twórców aplikacji. Dlaczego? Być może wyjaśnia to komunikat rzecznika firmy wynajmu lalek, który zapewnia, że teraz “pewne krytyczne podzespoły” tego sprzętu będą wymieniane zanim lalka trafi do nowego klienta. Dotychczas nie były…


Początkowo usługa miała zaspokoić potrzeby dziesiątków milionów Chińczyków, którzy nie mogli sobie znaleźć życiowych partnerek, gdyż kobiet w Chinach jest za mało w stosunku do mężczyzn. Teraz jednak staje się to groźne bo zagustowały w tym szerokie rzesze społeczeństwa. Według Global Times, sprzedaż tych seks-lal w ostatnich 5-ciu latach rośnie o 50 proc. każdego roku.

Reporters.pl

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow