Lewackie media i Antifa cieszą się z mordu w Las Vegas! “Nasz towarzysz ukarał te psy”

By Dział: Przestępczość i Terror Społeczeństwo | 3 października 2017

To właśnie dlatego Antifa na całym świecie musi zostać jak najszybciej uznana za organizację skrajnie zbrodniczą i terrorystyczną.

Masowa masakra niewinnych ludzi na koncercie country w Las Vegas – obecnie 59 zabitych i ponad 500 rannych – wywołała radość lewackich środowisk na Zachodzie. Na ofiary sypią się z ust lewaków obelgi i szyderstwa.

Wiceszefowa stacji telewizyjnej i radiowej CBS – największej w USA – Hayley Geftman-Gold (na zdjęciu po lewej), która jest też jej główną prawniczką, napisała na Facebooku, że ofiary tej zbrodni “nie zasługują na współczucie, gdyż miłośnicy muzyki country często są Republikanami”.

Po tej wypowiedzi Geftman-Gold została natychmiast zwolniona. “Była z nami przez rok, ale naruszyła standardy naszej firmy i nie jest już pracownikiem CBS” – zapewniła rzeczniczka CBS w wywiadzie dla Fox News.


Pytanie jak to możliwe, że kobieta wyzuta z jakichkolwiek norm moralnych i mająca w głowie czerwone szambo zamiast mózgu mogła aż przez rok być w ścisłym kierownictwie największej amerykańskiej stacji?

Ona sama pewnie już wytrzeźwiała bo teraz kaja się, nazywa własną wypowiedź “haniebną” i wydaje oświadczenia, w których “szczerze żałuje z powodu bólu rodzin ofiar”. “Moja wypowiedź nie odzwierciedla moich prawdziwych przekonań” – zapewnia.


Pewnie “żałuje” tak samo jak wcześniej gwiazda CNN Kathy Griffin, która przepraszała za swoje zdjęcie z trzymaną w ręku zakrwawioną głową Donalda Trumpa, a teraz znowu mówi, że cieszy się, że opublikowała je na Twitterze.


Jeszcze dalej poszli szefowie Antify w Australii, którzy na swoim profilu “Melbourne Antifa” napisali, że składają hołd zamachowcowi z Las Vegas, który zabił tyle osób. “Jeden z naszych towarzyszy kazał tym popierającym Trumpa psom zapłacić za wszystko” – piszą członkowie Antify, którzy masowo rozpowszechniają ten post w sieci – podaje Daily Mail.

Wcześniej lewacy z Melbourne sami dokonali zresztą ataku terrorystycznego na miejscowego konserwatywnego publicystę Andrew Bolta. Nie ulega więc wątpliwości, że to ostatnia chwila, aby świat zaczął wszelkimi dostępnymi metodami bronić się przed zalewem tego czerwonego faszyzmu szerzonego przez psychicznie chorych ludzi.

Przypomnijmy, że już wcześniej w USA do Białego Domu wpłynęła petycja aby uznać Antifę za organizację terrorystyczną podobnie jak murzyńską organizację Black Lives Matter, której szefowa w Kanadzie Yusry Khogali publicznie nazywa białych “podludźmi” i wzywa do ich masowej eksterminacji.

Jedno nie ulega wątpliwości: jeśli teraz na całym świecie nie zdelegalizuje się tego pleniącego się czerwonego zagrożenia i nie powsadza tych ludzi do więzień, to już wkrótce podstawowe fundamenty człowieczeństwa ulegną zagładzie, a zagrożenie islamskie okaże się niczym w porównaniu z kultem śmierci i nienawiści, który szerzy dziś światowa lewica.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow