X

“Śmierć Niemiec już za 10 lat”. Demografia, która powala

Tylko czy przyszłe muzułmańskie władze w Berlinie zechcą wypłacać Polsce odszkodowania za II wojnę? I czy pozostaną w NATO?

Już prawie 40 proc. dzieci poniżej 5-go roku życia w Niemczech nie jest Niemcami – to dane Federalnego Biura Statystyki z 2016 roku. “W ciągu najbliższej dekady – dwóch nastąpi śmierć Niemiec jako kraju dobrobytu, a etniczni Niemcy staną się mniejszością we własnym państwie” – ostrzega tamtejszy publicysta i historyk Michael Paulwitz, cytowany przez portal Breitbart.

Już dwa lata temu 21 proc. populacji Niemiec stanowili imigranci lub ludzie imigranckiego pochodzenia. W Berlinie – 30 proc. Obecnie ten odsetek jest z pewnością znacznie wyższy biorąc pod uwagę trwający nieustannie niekontrolowany napływ tłumów z Afryki i Azji.

Najbardziej niepokojące jest to, że imigranci zaczynają dominować w najmłodszym pokoleniu, a ich płodność jest znacznie wyższa niż Niemców. Z danych statystycznych wynika, że co trzeci mieszkaniec Niemiec poniżej 18-go roku życia nie jest już Niemcem, a im młodszy wiek – tym więcej obcych.

W wielu dzielnicach, a nawet w całych miastach, jak na przykład we Frankfurcie nad Menem, muzułmanie stanowią już zdecydowaną większość. Przez najbliższe dwie dekady obecni emeryci – Niemcy powymierają, a 40-latkowie, którzy obecnie wypracowują największy dochód kraju i płacą największe podatki – przejdą na emeryturę.

Tymczasem – jak wynika z badań – imigranci nie powiększają dochodu kraju bo do pracy się nie palą. Odsetek bezrobotnych wśród nich jest 2-3 razy wyższy niż wśród Niemców. Większość ma tylko podstawowe wykształcenie, a często – żadnego. Są za to skrajnie roszczeniowi. Per saldo trzeba więc do nich dokładać. Kto zarobi na utrzymanie kraju? – zastanawia się Paulwitz.

“W takich warunkach nie da się dalej zachować socjalnego modelu państwa” – przewiduje niemiecki publicysta i przypomina, że do 1,6 mln nowych imigrantów, których w ostatnim czasie wpuściła do kraju Angela Merkel, wkrótce dołączy drugie, albo nawet trzecie tyle w ramach ściągania ich rodzin z Afryki i Azji.

Paulwitz jest też przekonany, że liczba gwałtów i innych przestępstw na tle seksualnym w Niemczech będzie nieustannie rosła, gdyż wśród przybyszów dominują młodzi mężczyźni.

“Rząd Angeli Merkel postanowił całkowicie zmienić etniczną i kulturową strukturę Niemiec w ogóle nie pytając o to własnych obywateli. To drastyczne pogwałcenie ich prawa do wyrażania własnej suwerennej woli” – ocenia niemiecki prawnik – konstytucjonalista Dietrich Murswiek.

Ale przecież nie od dziś wiadomo, że w totalitarno – konsumpcyjnym modelu społecznym, który narzuciły zachodniej Europie tamtejsze “elity” zwykli ludzie mogą realnie decydować co najwyżej o tym co kupić na obiad w supermarkecie, albo które zdjęcie swojego kotka zamieścić na Facebooku. No, mogą też zagłosować na CDU/CSU, SPD albo Zielonych. Tyle, że to i tak niczego nie zmienia.

Reporters.pl

Opublikowany October 6, 2017, 12:04 pm