Marsz żywych trupów w Paryżu. Symbol współczesnej Europy? (FOTO, WIDEO)

By Dział: Ciekawostki Społeczeństwo W popularnych | 9 października 2017

Europejska kultura śmierci wyszła na ulice.

Ulicami Paryża przeszedł w sobotę Marsz Zombie. W tym roku miłośnicy żywych trupów dorobili do swojej imprezy niezwykle “postępową” ideologię. Przede wszystkim są dumni z tego, że każdy może być zombie, niezależnie czy jest mężczyzną, czy kobietą, a więc mamy promocję równouprawnienia.

Ponadto – zdaniem organizatorów – ich Marsz Zombie odzwierciedla historyczny postęp społeczny. “Społeczeństwo stale rozwija się we własnym tempie i posuwa powoli do przodu, tak jak my” – zapewniają.

No i po trzecie – według nich – promują oni w ten sposób prawa człowieka. “We Francji, która jest ojczyzną Praw Człowieka, trzeba też myśleć o tych, którzy są pozbawieni jakichkolwiek praw, gdyż są martwi, a mimo to żyją” – mówią organizatorzy.


Ale nie pytajcie nas o co chodzi, bo sami tego nie rozumiemy. Jak na nasz gust, to jakaś kompletna pustka myślowa połączona z chorobą umysłową i kultem śmierci, którym od dawna jest przesiąknięta lewacka kultura Zachodu.

A przecież, żeby się znaleźć wśród setek żywych trupów wcale nie trzeba smarować się farbami i wychodzić na ulice. Wystarczy pójść na posiedzenie Parlamentu Europejskiego.Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow