Polskie korniki śmiertelnym zagrożeniem demokracji w Europie! Wgryzły się w Merkel (WIDEO)

By Dział: Polityka | 11 października 2017

Krytyczny poziom euro-absurdu przekroczony.

Polska żąda przesłuchania Niemiec na forum Rady Europy ws. polityki migracyjnej. Odpowiedni wniosek przygotował w ramach Komisji Prawnej Zgromadzenia Parlamentarnego RE polski deputowany, poseł PiS Dominik Tarczyński.

Chce on zbadania faktu złamania prawa przez kanclerz Niemiec. “Angela Merkel nie miała prawa podjąć decyzji, aby przyjąć nielegalnych imigrantów bez zgody parlamentu. Taką zgodę wydała, łamiąc tym samym konstytucję i prawo” – przypomniał polski deputowany.

“Rada Europy wielokrotnie zajmowała się kornikiem drukarzem oraz innymi elementami “zagrażającymi” demokracji w Polsce, a nie zajmowała się tak ważnymi decyzjami, jakie podjęła Angela Merkel i jej rząd, które zaważyły o życiu wielu Europejczyków” – zauważył polski polityk.


“Chciałbym, aby przedstawiciele rządu niemieckiego wytłumaczyli: dlaczego złamali prawo niemieckie, europejskie i konstytucję? To jest bardzo ważne ze względu na śmierć ludzi, która została spowodowana przez nielegalnych imigrantów, nazywanych uchodźcami” – uzasadnił Tarczyński.

Oto jak polski polityk wyśmiał zajmowanie się przez Radę Europy i Komisję Wenecką “problemem kornika drukarza w Polsce” w sytuacji kiedy na skutek polityki europejskiej lewicy leje się krew w całej Europie, w Katalonii brutalnie łamana jest demokracja, we Francji trwa stan wyjątkowy, a Szwecję zalewa przerażająca fala islamskich gwałtów.


Co poniektórych zachodnich polityków w Radzie Europy pewnie zatkało. Ale jeśli nawet taka zwykła ludzka logika do nich nie dotrze, to znaczy że nie dotrze już nic, a dyskusja z nimi to zabawa w głuchy telefon i rzucanie grochem o ścianę. Istnieje taki poziom absurdu, po przekroczeniu którego dalsza dyskusja nie ma już sensu.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow