Francja: feministki żądają by muzułmanie mogli molestować seksualnie!

Zakaz molestowania seksualnego to rasizm – piszą w petycji do redakcji Libération feministki ze środowisk naukowych. Aż trudno uwierzyć jak to uzasadniają.

Jeśli Pan Bóg chce kogoś ukarać to pozbawia go rozumu – głosi ludowe powiedzenie. Kiedy czytamy petycję tych rozhisteryzowanych lewackich bab trudno temu zaprzeczyć. Ni mniej, ni więcej tylko domagają się one bycia gwałconymi i molestowanymi seksualnie przez muzułmańskich imigrantów.

Jak wiadomo, przerażone plagą przemocy wobec kobiet na ulicach francuskie władze zamierzają zaostrzyć grożące za to kary. Dla francuskich feministek to “rasizm”. Ich zdaniem, zakaz molestowania seksualnego kobiet mógłby “stygmatyzować mężczyzn ze środowisk imigranckich”.

“I tak wiadomo, że młodzi imigranci cierpią bardziej niż inni ludzie na skutek przemocy ze strony policji” – pisze w petycji 15 lewicowych działaczek ze środowisk akademickich. Według nich, uznanie molestowania seksualnego za przestępstwo nasili te rzekome policyjne “represje” i wprowadzi “niepotrzebną kontrolę mężczyzn z grup rasowych znajdujących się w niekorzystnej sytuacji”.


Feministki uważają też, że wprowadzenie kar za nękanie kobiet na ulicach sprawi, iż będą one bardziej molestowane “w mieszkaniach i korporacjach”, gdzie nikt nie widzi. Innymi słowy – zakładają one, że molestowanie przez imigrantów i tak musi się odbywać, więc lepiej, żeby odbywało się publicznie.

Tylko co agresywne uliczne łajzy z Afryki miałyby robić w korporacjach, skoro większość z nich nigdzie nie pracuje? To chyba dlatego, że wśród nich jest wielu “wybitnych inżynierów, biznesmenów i naukowców”, którzy tylko udają lumpów? I jak zabroni im się gwałcić na ulicy to wskoczą w garnitury i pójdą gwałcić w zaciszu swojej korporacji?


Tymczasem z danych Rady do spraw Równości Kobiet i Mężczyzn z 2015 roku wynika, że 100 proc. kobiet w Paryżu co najmniej raz w życiu było molestowanych seksualnie lub zgwałconych – podaje portal Breitbart. W niektórych dzielnicach ataki na samotne kobiety to już norma. Czytaj: “Atmosfera agonalna”. Kobiety w Paryżu przestają wychodzić z domów.


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow