Murzyn wyłudza odszkodowanie metodą “skok na Lamborghini” (WIDEO)

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 12 października 2017

Nie zna granic pomysłowość “tych, którzy mają za dużo czasu”.

Nagranie z jednej z ulic San Francisco na portalu Autoevolution. Metoda jest prosta. Wybierasz białego gościa z drogim samochodem – w tym przypadku Lamborghini, żeby mieć pewność, że nie trafiłeś na biednego. Potem rozwścieczasz go skacząc na maskę jego samochodu, najlepiej dwa razy, żeby puściły mu nerwy.

Teraz czekasz, aż cię zacznie szarpać, albo – najlepiej – znokautuje. Dla pewności w pobliżu powinno być wielu świadków, a wspólnik niech filmuje to wszystko komórką, żeby był dowód. Dalej pozostaje już tylko symulowanie, że zostałeś ciężko pobity przez właściciela auta.

Jeśli kierowca spanikuje i zechce uniknąć sprawy o pobicie, możesz wyłudzić od niego sporą sumę, tym bardziej, że przecież zawsze można jeszcze dorzucić do tego oskarżenie o “atak rasistowski na biednego Murzyna”.


Tym razem było podobnie. Kierowca schwytał Murzyna, który dwa razy wskoczył na jego samochód. Na początku tylko go szarpał, chociaż cwaniak – leżąc już na ziemi – dalej go prowokował do przemocy. Potem Murzyn zaczął udawać, że został znokautowany i leży ciężko pobity. Na filmie nie widać, czy rzeczywiście dostał cios pięścią.


Zobacz także jak młodzi Cyganie w Paryżu kradną przy bankomacie metodą “na szczura” (WIDEO).


Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow