Szok w Szwecji! Tysiące muzułmanów zjadły zakazaną wieprzowinę (WIDEO)

By Dział: Społeczeństwo W popularnych | 3 lutego 2017

Przez pomyłkę wszyscy złamali zakaz samego Allaha. Co teraz?

W szwedzkim mieście Malmö, w którym i tak aż kipi od agresywnych islamskich imigrantów, tysiące z nich dowiedziały się właśnie, że masowo i od dawna karmiono ich zakazaną przez Koran wieprzowiną, która udawała wołowinę. Co gorsza, robili to ich właśni ziomkowie w dziesiątkach barów z kebabami.

Lokalna telewizja TV4 i gazeta “Expressen” odwiedziły 10 losowo wybranych punktów sprzedających “muzułmańskie kebaby” w mieście. Po wysłaniu próbek mięsa do analizy okazało się, że aż w trzech z tych barów domieszano do niego wieprzowiny.

Właściciele muzułmańskich restauracji i szaszłykarni są w szoku – w hurtowniach, które dostarczały im mięso zapewniano ich, że to 100-procentowa wołowina, a ubój odbywał się zgodnie z rytuałem muzułmańskim halal. Hurtownie wydawały im nawet odpowiednie certyfikaty, które miały to potwierdzać.


“To katastrofa! Jedliśmy to cały czas…” – mówi zrozpaczony właściciel baru z kebabami w dzielnicy Rosengard, Omar Makiye. W jego kebabach wykryto aż 18 proc. wieprzowiny. Teraz na gwałt wycofuje on ze sprzedaży zakupione w hurtowni mięso.

Z kolei w restauracji Issama Kaddaha w mięsie było 8 proc. wieprzowiny. Obaj właściciele przyznają, że zdecydowana większość ich klientów to muzułmanie. Jak na to teraz zareagują – lepiej nie myśleć.


Tymczasem dziennikarze są przekonani, że Malmö nie jest żadnym wyjątkiem. Prawdopodobnie w Szwecji muzułmanom masowo i od dawna serwowana jest wieprzowina udająca wołowinę pomimo, że formalnie obowiązuje zakaz sprzedaży mięsa jako “czystej wołowiny”, jeśli jest w nim co najmniej 1 proc. wieprzowej domieszki.


Pytani o to właściciele hurtowni zapewniają, że nic o tym nie wiedzieli, gdyż podrabiana “wołowina” przyjeżdża w wielkich partiach z Rumunii i jest rozprowadzana po całej Szwecji.

Przypomnijmy, że zgodnie z islamem, “zakazane jest jedzenie padliny, krwi i mięsa świni”. Miał to objawić wiernym sam Allah. W Koranie zakaz spożywania wieprzowiny występuje co najmniej w 4-ch różnych miejscach.

Czytaj także: „Szaszłykarnia grozy”! Miłośnicy imigrantów założyli im knajpę. Policjanci zdrętwieli, gdy zeszli do piwnicy

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow