Dwóch Turków obcięło “niewiernemu” psu uszy!

By Dział: Przestępczość i Terror W popularnych | 12 czerwca 2017

I pochwalili się tym w Internecie.

Jak podał portal The Coverage, powołując się na lokalne tureckie media, tego bestialstwa dopuścili się w tureckiej Isparcie niejaki Hasan Kuzu i Neset Yaman. Dlaczego to zrobili? Bo ich czworonóg przegrał w walce psów i postanowili go za to ukarać. Dodajmy, że dla muzułmanów pies jest zwierzęciem przeklętym.

Zdjęcie, na którym dwaj Turcy dumnie pozują nad biednym krwawiącym psem, trzymając jako trofea jego odcięte uszy, wywołało szok w sieci. Jeszcze większy wstrząs wywołało zamieszczone przez nich wideo, na którym pies szarpie się i wyje z bólu kiedy ci “ludzie” dokonują na nim tego ohydnego czynu. Potem film ten został usunięty.

Pewnie sprawa by przycichła gdyby właśnie nie burza, która rozpętała się w Internecie. Wiele osób z własnej inicjatywy wytropiło zwyrodnialców i wskazało ich tureckiej policji. Tureckie media podają, że obaj mężczyźni zostali aresztowani. Wymierzono im grzywnę równowartości 1.150 USD.


Poranionego psa na razie nie odnaleziono i pewnie już nikt go nie znajdzie. Być może jego ofiara nie poszła jednak zupełnie na marne – lokalne władze pod presją mediów przeprowadziły obławę na miejscowe środowiska zajmujące się nielegalnymi walkami zwierząt. Skonfiskowano psy i koguty wystawiane do tych pojedynków dla żądnej krwi prymitywnej tureckiej gawiedzi.

A swoją drogą dobrze by było, gdyby podobne akty bestialstwa, których muzułmańscy fanatycy masowo dokonują na ludziach, podrzynając im gardła, obcinając głowy i torturując, wywoływały na zachodnich portalach społecznościowych równie żywiołową reakcję, co los tego biednego zwierzęcia. Ale najwyraźniej do faktu mordowania ludzi wielu już przywykło.


Reporters.pl [Refleksja]


Czytane w tym tygodniu

Sorry. No data so far.

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow