Chciał dobrze, nie wyszło? Młody lekarz skazany za “zbyt mocne chwycenie za pierś w czasie seksu” (FOTO)

By Dział: Przestępczość i Terror | 12 października 2017

“Najpierw pozwalałam mu się łapać, ale potem wycofałam swoją zgodę”.

Kariera młodego brytyjskiego chirurga Philipa Queree legła w gruzach po tym jak jego partnerka oskarżyła go, że w czasie uprawiania seksu zbyt mocno chwycił ją za biust. O ofierze własnej namiętności i absurdalnym wyroku sądu pisze “Daily Mail”.

Philip poznał swoją partnerkę za pośrednictwem aplikacji Tinder w sierpniu ub. roku. Umówili się na randkę, potem na drugą, a w końcu – za jej pełną zgodą – poszli do łóżka. Niestety, seks nie przypadł do gustu kobiecie, która złożyła doniesienie na policję, że w jego trakcie mężczyzna chwycił ją zbyt mocno za pierś.

Ofiara nadmiernych pieszczot twierdzi, że najpierw wprawdzie pozwoliła swojemu partnerowi dotykać biustu, ale potem “wycofała zgodę”, a on nie posłuchał i ponownie chwycił ją za lewą pierś. “Kiedy chciałam z nim potem o tym porozmawiać, on już się ubierał. Powiedział, że się trochę spieszy i przemyśli to sobie później” – skarży się kobieta.


Sędzia Bridget Shaw w pełni podzieliła jej oburzenie. “To była groźna seksualna napaść. Może nie najbardziej groźna z możliwych, ale też nie najmniej groźna” – oceniła. Philip Queree (na zdjęciu), nigdy wcześniej nie karany, został więc właśnie skazany przez sąd w Jersey na 180 godzin prac społecznych.

Co gorsza – umieszczono go także w Rejestrze Przestępców Seksualnych, a to automatycznie oznacza koniec jego kariery medycznej – musi odejść z zawodu. Sędzia pozostała głucha na argumenty adwokata Davida Steensona, że ten wyrok zniszczy jego klientowi życie.“On całe zawodowe życie poświęcił medycznej karierze naukowej. Nigdy nie dbał o zarobki, dostawał 92 funty tygodniowo i nie ma żadnych oszczędności. Z czego teraz się utrzyma?” – pyta prawnik i zapowiada apelację.

Naszym zdaniem, w tej sprawie trzeba było przeprowadzić wizję lokalną, w trakcie której młody lekarz mógłby zademonstrować – na przykład na policjantce – jak mocno łapał za piersi w czasie seksu. Albo przynajmniej na rozprawie powinien to pokazać pani sędzi, żeby sama mogła ocenić, “czy to za mocno, czy jednak może być”.

Reporters.pl

Czytane w tym tygodniu

To dziś jest na TOP-ie!

To najczęściej czytacie!

Obserwuj tę stronę
FollowFollowFollow